Kolekcia Vianoce ušité na mieru

Kolekcia Vianoce ušité na mieru

Už len pár dní nás delí od rozsvietenia vianočného stromčeku, vyzdobenia domova a zasadnutia k štedrovečernému stolu. Okrem rodinnej pohody a stretnutia sa s blízkymi sa určite väčšina z nás teší na vianočné darčeky. Deti na tie čo dostanú, a my dospelí najmä na tie, ktorými obdarujeme ľudí, ktorých máme najradšej. Už máte všetky darčeky pripravené? Ak nie vôbec to nevadí. Máme pre vás riešenie ako aj na poslednú chvíľu zaobstarať darčeky a nestráviť hodiny v preplnených nákupných centrách. Bude vám stačiť len pár látok, šijací stroj, chuť a obrovská dávka lásky. Zmiešaním týchto štyroch ingrediencií a s našou malou výpomocou zvládnete vlastnoručne vyrobené darčeky pripraviť hravo a včas. Pripravili sme pre vás tento prudko vianočný výber látok Kolekcia Vianoce ušité na mieru pre vaše sviatočné tvorenie. Tentokrát sme okrem vašich najobľúbenejších vianočných bavlnených látok zaradili do výberu aj dva najvianočnejšie bavlnené voály, aké v obchode máme. Bavlnený voál nie je len na letné oblečenie, ale aj na doplnky do domácnosti. Môžete z neho ušiť nádherné luxusné deky, zavinovačky, prestieranie, štóly, množstvo vianočných dekorácií a hlavne darčeky – nielen pre dámy ale aj pánov a deti. Viac tipov na originálne vianočné darčeky, vlastnoručne ušité z látky z lásky nájdete na našom blogu.

Bavlnené látky ako stvorené na vianočné tvorenie

V Kolekcií Ušite si Vianoce boli použité tieto látky: Americká bavlnená látka Luminaries Silver, Bavlnená látka metráž Star on Silver, Bavlnená látka metráž Star on White, Bavlnená látka metráž Peace of Earth hviezdičky, Bavlnený voál metráž Star ash, Bavlnený voál metráž Star maron, Bavlnená látka metráž Lime, Bavlnená látka metráž Red, Bavlnená látka metráž White

Ušite si aj vy svojim najbližším niečo krásne k Vianociam z našich nádherných bavlnených látok, buďte jedineční a originálni. Okrem tohto výberu nájdete v obchodíku aj niekoľko ďalších vzorov a farieb.

Kolekcia Vianoce ušité na mieru

Všetky vzory bavlnených látok vrátane výberu z kolekcie “Ušite si Vianoce” si môžete zakúpiť a naživo “ochytať” aj v našom showroome v Moste pri Bratislave.

Pridaj komentár

Prišla jeseň a s ňou aj zľava pre Vás 35% na celý sortiment , tak neváhajte :) V nákupnom košíku stačí zadať zľavový kód jesen , poponáhľajte sa nech sa Vám ujdú najlepšie kúsky. Skryť