Kolekcia Mrazivá zimná noc

Kolekcia Mrazivá zimná noc

Dni chladné, noci poriadne mrazivé, zanedlho krajina pokrytá trblietavým, pod nohami vŕzgajúcim snehom. Akú farbu má zima? Bielu, chladnú modrú či striebornú? Všetky. Už teraz máme pred očami zasnežené polia a zamrznuté konáriky stromov. A práve toto obdobie nás inšpirovalo ku kolekcií Mrazivá zimná noc. Pripravili sme pre vás výber tých “najmrazivejších” bavlnených látok, ktoré priam čakajú, že ich práve teraz využijete a niečo krásne z nich ušijete. Že neviete čo? Radi vám poradíme. Blížia sa Vianoce, čo tak začať výzdobou? Mikulášska čižma, adventný kalendár, prestieranie na stôl či na príbor, vianočná štóla alebo obrus, či návleky na stoličky v jedálni. Na stromčeku sa budú nádherne vynímať látkové dekorácie, napríklad aj tie orieškové. Do vianočného šatu môžete odieť aj vašu obývačku. Dekoračné obliečky na vankúšiky na sedačke či kresle vyzdvihnú krásne celú vianočnú atmosféru. Samozrejme okrem tejto vysoko aktuálnej Kolekcií Mrazivá zimná noc, si môžete vyberať zo všetkých bavlnených látok . A pokiaľ by ste chceli tento rok Vianoce poňať skutočne luxusne, v ponuke sú stále aj mrazivo krásne kúsky zo 100% bavlneného voálu či Bio bavlny. Neváhajte a začnite už teraz s prípravou tých najkrajších Vianoc.

Mrazivá zimná noc

Pozrieť všetky vzory

Ušite si aj vy niečo krásne z mrazivo modrých bavlnených látok, buďte jedineční a originálni. Okrem tohto výberu nájdete v obchodíku aj niekoľko ďalších vzorov a farieb.

Kolekcia Mrazivá zimná noc. Bavlnené látky použité v kolekcií:

Americká bavlnené látka Luminaries Silver, Bavlnená látka metráž Star on Silver, Bavlnená látka metráž Star on White, Látka metráž Biele hviezdičky na mentolovej, Bavlnená látka metráž Biele hviezdičky na navy, Bavlnená látka metráž Hviezdy blue grey, Bavlnená látka metráž Pinhead Stone, Bavlnená látka metráž Ta Dot Sea, Bavlnená látka metráž Aqua

Kolekcia Mrazivá zimná noc

Všetky vzory bavlnených látok vrátane výberu z kolekcie “Mrazivá zimná noc” si môžete zakúpiť a naživo “ochytať” aj v našom showroome v Moste pri Bratislave.

Pridaj komentár

Prišla jeseň a s ňou aj zľava pre Vás 35% na celý sortiment , tak neváhajte :) V nákupnom košíku stačí zadať zľavový kód jesen , poponáhľajte sa nech sa Vám ujdú najlepšie kúsky. Skryť