Kolekcia Mikuláš chodí v červenom

Kolekcia Mikuláš chodí v červenom

Milý Mikuláš, neobíď že nás!
Čakáme ťa s túžbou všetci,
dones dary vo svojom vreci.
Pekné, sladké, zafarbené,
radšej viacej ako menej.
A keby si neuniesol toľké dobroty,
ja ti prídem na polceste s košom oproti.

Mikúláš je deň, kedy si určite všetci uvedomia, že Vianoce sú už naozaj za dverami. Chystajú sa aj vaše deti čistiť čižmičky a pripraviť ich Mikulášovi do okienka? Alebo budú čakať na plné Mikulášske čižmy zavesené na krbe alebo poličke? My vidíme Mikuláša ako milého starého deduška, s okrúhlym bruškom, dlhou bielou bradou, červeným plášťom a košom plnom drobnosti pre naše ratolesti. Preto sa náš najnovší výber volá Kolekcia Mikuláš chodí v červenomVybrali sme pre vás tie najkrajšie červené látky, z ktorých si môžete ušiť nielen mikulášske a vianočné doplnky, ale čokoľvek počas celého roka. Všetky kúsky v kolekcií sú veľmi kvalitné 100% bavlnené látky vhodné na patchwork, či šitie oblečenia alebo doplnkov. V duchu červených Vianoc sme si pre vás pripravili pár nových fotopostupov. Neoceniteľným práve pre Mikuláša je návod na ušitie mikulášskej čižmy alebo aj praktickejšia alternatíva akou je bavlnené vrecko či batoh, ktorý po zjedení všetkých dobrôt môže vaše dieťa ďalej používať. Tiež sa môžete začať pripravovať aj na zdobenie vianočného stromčeka použitím nášho návodu na dekoračné oriešky.

Červené bavlnené látky

Pozrieť všetky vzory

Ušite si aj vy niečo krásne bavlnených látok s červeným základom, buďte jedineční a originálni. Okrem tohto výberu nájdete v obchodíku aj niekoľko ďalších vzorov a farieb.

Kolekcia Mikuláš chodí v červenom

Všetky vzory bavlnených látok vrátane výberu z kolekcie “Mikuláš chodí v červenom” si môžete zakúpiť a naživo “ochytať” aj v našom showroome v Moste pri Bratislave.

2 thoughts on “Kolekcia Mikuláš chodí v červenom

Pridaj komentár

Prišla jeseň a s ňou aj zľava pre Vás 35% na celý sortiment , tak neváhajte :) V nákupnom košíku stačí zadať zľavový kód jesen , poponáhľajte sa nech sa Vám ujdú najlepšie kúsky. Skryť