Darčekový poukaz

Darčekový poukaz

Keď som začala šiť, mamička sa ma spýtala, aký darček by som si priala na Vianoce. Moja odpoveď bola: choď do galantérie a čokoľvek čo prinesieš bude dobré 🙂 Ale každý asi nie je taký nadšenec do šitia ako ja alebo vy alebo vaša kamarátka, mama či sestra. Nie každý kto vojde do predajne alebo začne hľadať na internete vie, ktorá bavlnená látka je dobrá a na čo sa používa. Čo je rotačný rezač či zahnutá ihla na pretiahnutie tunelov, ktoré špendlíky sú tie pravé a prečo sa vyrába toľko rozmerov patchworkových pravítok. A práve pre všetkých, ktorí máte vo svojom okolí nadšenú krajčírku iste viete, že najviac zo všetkého ju potešia práve látky, či pomôcky k šitiu alebo rôzne doplnky, ktoré by určite využila. Ale ak metráž, patchwork, šijacie stroje či pomôcky k šitiu nie sú zrovna vaša parketa, pripravili sme pre vás ideálny darček.

Darčekový poukaz na kreatívny kurz šitia

Môžete si vybrať spomedzi niekoľkých variantov a radosť obdarovanej osoby je zaručená. Darčekový poukaz môže šikulka využiť na nákup látok, pomôcok či doplnkov. Pripravili sme pre vás dva druhy poukazov. Darčekový poukaz si môžete zakúpiť v elektronickej alebo papierovej podobe. Darčekový poukaz v hodnote 20 eur alebo Darčekový poukaz v hodnote 30 eur. Taktiež si v ponuke prídu na svoje aj tí, ktorí chcú darovať kurz šitia. V našej ponuke nájdete aj špeciálny Darčekový poukaz na kreatívny kurz šitia.

Darčekové poukazy

Pridaj komentár

Prišla jeseň a s ňou aj zľava pre Vás 35% na celý sortiment , tak neváhajte :) V nákupnom košíku stačí zadať zľavový kód jesen , poponáhľajte sa nech sa Vám ujdú najlepšie kúsky. Skryť